Офіс м. Київ, вул.
Виробництво м. Київ, вул.

Стелажі в інтер'єрі

Робимо життя простішім
Металевий стелаж підвищує якість життя

Безлад часто є причиною матеріальних збитків, зіпсованого настрою, крайнього дискомфорту. Компанія з виготовлення металоконструкцій "Kievmodern" пропонує сучасне рішення благоустрою побуту і виробництва.

Причини замовити стелаж

Металевий стелаж на замовлення - багатофункціональний виріб, якому знайдеться застосування в будь-якому приміщенні:

  • житловий інтер'єр;
  • підсобні приміщення приватних домоволодінь;
  • гаражі та майстерні;
  • офіси;
  • торгові точки.
У квартирі, будинку, на дачі

Буває, що в передпокій не вміщається повноцінна шафа, тим не менше, потрібно десь залишати вуличне взуття, класти пакети з покупками, увійшовши в будинок. Етажерка з відкритими поличками успішно вирішує обидві проблеми, її скромна елегантність гармонує з більшістю стилів інтер'єру.

На відміну від дерев'яних побратимів, металеві стелажі на замовлення недорого коштують, в той же час, не привабливі для всіляких шкідників деревини, не по зубам гризунам, не страшні їм також цвіль, вогкість, перепади температур. Конструкції не іржавіють, так як виконані з особливих сплавів, а надійні кріплення не допускають деформацій.

Сукупність цих факторів нарешті дозволяє зруйнувати сталі стереотипні образи захаращених льохів, підвальних приміщень, горищ в павутині. Виготовлення стелажів під замовлення, Київ, передбачає основні потреби покупців.

Акуратні полички, незважаючи на зовнішню витонченість, здатні витримати до 400 кг, тому на них сміливо можна розставляти банки з консервацією та інші крихкі важкі предмети.

Стелажі на замовлення недорого пропонує Київ через мережу інтернет-магазину. Демократична ціна цілком відповідає призначенню виробів:

  • позбавити господарів від проблеми нагромадження речей;
  • дозволити майну зберігатися в належному вигляді;
  • благородити підсобні приміщення.
Робочий момент

Металеві стелажі під замовлення в Україні - стильне рішення для гаража, майстерні. Вироби компактні, в той же час, місткі. Інструменти завжди під рукою, на видно місці, містяться в зразковому порядку. Стелаж на замовлення дозволяє ефективно задіяти простір до самої стелі, при цьому коштує недорого і в подальшому не вимагає догляду.

Рішення купити стелажі під замовлення вартує недорого, до того ж, прямо або побічно, окупається. Для підприємця-початківця це оптимальний варіант обладнати торгову точку. Давно не секрет, що безлад в офісі знижує продуктивність, в той час як доброзичливий до відвідувачів і співробітників інтер'єр сприяє продуктивності.

Переваги співпраці

Виготовлення стелажів на замовлення, Україна, передбачає безліч дизайнерських рішень. Покупцеві надається можливість замовити стелаж типовий, в готовому вигляді. Також пропонуються металеві стелажі під замовлення за індивідуальним проектом, зібрані з модульних елементів, при цьому якість залишається на колишньому рівні, ціна може незначно варіюватися в залежності від складності проекту.

Виготовлення стелажів на замовлення - не єдина послуга компанії "Kievmodern". Після покупки співпраця не закінчується, протягом року кожен покупець може скористатися гарантійним супроводом. Як показує досвід, вироби рідко потребують ремонту або викликають невдоволення. Одного разу зроблена покупка на довгі роки забезпечує упорядкований побут.

Почніть жити з комфортом прямо зараз!

 
 
         

 

Leaves Leaves Leaves

Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: